Międzynarodowy Dzień Ziemi

16 kwietnia pamiętając o obchodzonym w tym miesiącu Międzynarodowym Dniu Ziemi młodzież Zespołu Szkół w Michałowie wzięła udział w wydarzeniu proekologicznym. Uczniowie klas szóstych, siódmych szkoły podstawowej oraz klasy pierwej i drugiej liceum, i pierwszej technikum wraz z opiekunami po raz kolejny wzięli udział w akcji sadzenia lasu na terenie Nadleśnictwa Żednia. Choć pogoda była kapryśna, młodzież wykazała się dużym zaangażowanie, był też czas na słodki poczęstunek przygotowany przez pracowników Nadleśnictwa. W drugiej części zajęć terenowych, po dotarciu na Szkółkę Leśną w Podozieranach zorganizowano ognisko integracyjne, pracownicy Nadleśnictwo omówili działalności lasów a na zakończenie zajęć odbyło się zwiedzanie szkółki leśnej.