Zakończenie roku Maturzystów

Zakończenie roku maturzystów to niezapomniane wydarzenie, pełne wzruszeń, radości i refleksji. To czas, kiedy społeczność szkolna gromadzi się, by wspólnie uczcić trud pracy i osiągnięcia absolwentów.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówień Dyrekcji, Burmistrza Gminy Michałowo oraz zaproszonych gości, którzy podzielili się swoimi refleksjami na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości absolwentów. Słowa te były pełne motywacji, wsparcia i życzeń pomyślności w kolejnych etapach życia.

Następnie nadszedł moment, na który czekali wszyscy – wręczenie świadectw. To chwila dumy, wzruszenia i triumfu, gdy każdy absolwent otrzymuje swój zasłużony dokument, potwierdzający zakończenie edukacji średniej.

Po oficjalnej części nastąpił czas na  występy uczniów klas estradowych.

Uroczystość zakończenia roku maturzystów to nie tylko koniec pewnego etapu, ale także początek nowej drogi życiowej. To czas, który na zawsze pozostanie w pamięci absolwentów jako symboliczny moment przejścia do dorosłości i samodzielności, pełen nadziei, możliwości i niezapomnianych wspomnień.

Drodzy Absolwenci! Dziękujemy, że byliście, jesteśmy szczęśliwi, że spotkaliśmy Was na naszej drodze! Przed Wami Matura! Trzymamy za Was kciuki!