Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2021 roku o godzinie 9. 30 odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Zaproszonych gości , dyrektora , nauczycieli, pracowników obsługi i uczniów przywitała piękna dekoracja, na której umieszczona była sentencja  Tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy…. Akademię otworzyła Pani dyrektor Małgorzata Gwaj- Szastaj witając gości, przybliżając zebranym historię i ideę Dnia Nauczyciela oraz składając wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi najlepsze życzenia. Następnie życzenia nauczycielom składali  zaproszeni goście: burmistrz Michałowa Marek Nazarko oraz proboszcz parafii prawosławnej   ks. mitrat Jan Jaroszuk. Dyrektor Małgorzata Gwaj- Szastaj  wręczyła nagrody szczególnie wyróżniającym się w pracy dydaktyczno – wychowawczej pedagogom oraz wyróżniającym się w swej pracy pracownikom administracyjnym.  Po wystąpieniu dyrektora odbyła się część artystyczna , która w tym roku ukazywała szerokie spektrum talentów , jakimi mogą poszczycić się uczniowie Zespołu Szkół w Michałowie. Na zakończenie części artystycznej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego  obu szkół złożyli na ręce Pani dyrektor kwiaty , dziękując za codzienny wysiłek , który wraz ze swoimi pracownikami wkłada w prowadzenie naszej placówki.

Przewiń do góry Skip to content