Nadszedł upragniony rok szkolny

Po długiej nieobecności w szkole rozpoczęliśmy rok szkolny 2020/2021. Bez uroczystej inauguracji z powodu pandemii uczniowie 1 września spotkali się z wychowawcami. Zostali przez nich serdecznie przywitani w progach szkoły w imieniu Pani Dyrektor.
W trakcie spotkań wychowawcy zapoznali uczniów i obecnych rodziców z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącymi postępowania w szkole i procedur związanych z przeciwdziałaniem COVID-19. Przypominali uczniom, aby wchodząc do szkoły dezynfekowali ręce przed udaniem się do szatni.
Życzymy wszystkim zdrowia, zaangażowania w naukę, wytrwałości na każdy dzień pracy.

    Rodziców prosimy o dostosowanie się do zaleceń: noszenie na terenie szkoły maseczek i dezynfekcję rąk.

Przewiń do góry Skip to content