Klasy IV w Strefie Wysokich Lotów

W dniu 26 października uczniowie klas czwartych udały się na wycieczkę do Strefy Wysokich Lotów w Białymstoku.
Na miejscu czekało na nich wiele ciekawych atrakcji takich jak: największa trampolina sportowa, olbrzymie baseny z gąbkami, belka do pojedynków, poduszka powietrzna do lądowania, podłoga wybijająca, ścianki wspinaczkowe z auto-asekuracją, ścieżki akrobatyczne, kosze do ćwiczenia wsadów, strefę dmuchanych atrakcji i wiele innych. Wszystko z zachowaniem procedur związanych z COVID -19.
Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną dzieci , ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania energii i – co najważniejsze – radosnej wspólnej zabawy.
Dwie godziny aktywności fizycznej sprawiły, że uczniowie wyszli zadowoleni i chętnie ponownie odwiedzą Strefę w przyszłości.

Przewiń do góry Skip to content