Summer BAM Camp w Kuklach

Summer Bam Camp to coroczny Letni Obóz Musicalowy organizowany przez Fundację Białostocka Akademia Musicalowa, w Gościńcu Kukle na Suwalszczyźnie.

W dniach od 29 czerwca do 7 lipca, 9 rozśpiewanych i roztańczonych uczennic naszej szkoły wzięło udział w tegorocznej edycji Obozu. Był to czas wypełniony twórczą zabawą i profesjonalnym warsztatem artystycznym pod okiem wspaniałej kadry instruktorskiej. Codzienne atrakcje, warsztaty musicalowe, kąpiele w jeziorze, dyskoteki, ogniska, spotkania integracyjne oraz wycieczki min. do Aquaparku w Suwałkach lub zwiedzanie Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach, czy też pokaz umiejętności musicalowych dla rodziców sprawiły, że uczestniczki wróciły pełne wrażeń, bogate w nowe doświadczenia oraz z szeroko rozwiniętym warsztatem aktorskim, wokalnym i tanecznym.

Dziękujemy Burmistrzowi Michałowa, Panu Markowi Nazarko oraz Radzie Miejskiej za dofinansowanie wyjazdu naszych uczennic.

Przewiń do góry Skip to content