Z wielkim szacunkiem i odrobiną nostalgii żegnamy naszą niezastąpioną sekretarkę, Panią Anię, która po wielu latach sumiennej i oddanej pracy odchodzi na zasłużoną emeryturę.
 Aniu, przez te wszystkie lata byłaś sercem i duszą naszej szkoły. Twój profesjonalizm, zaangażowanie oraz nieskończona cierpliwość były fundamentem naszego codziennego funkcjonowania. To dzięki Tobie mogliśmy zawsze liczyć na sprawną organizację i miłą atmosferę w miejscu pracy.
 Nie sposób nie wspomnieć o Twoim uśmiechu, który rozświetlał nasze dni, oraz o wsparciu, jakie okazywałaś każdemu z nas w trudnych chwilach. Byłaś nie tylko świetną sekretarką, ale także przyjacielem, na którym zawsze można było polegać.
 Choć będzie nam Ciebie bardzo brakować, cieszymy się, że nadchodzi czas, kiedy będziesz mogła poświęcić się swoim pasjom, rodzinie i odpoczynkowi. Życzymy Ci zdrowia, wielu radosnych chwil oraz spełnienia wszystkich marzeń na nowym etapie życia.
 Dziękujemy za wszystkie wspólne lata i pozostajemy z nadzieją, że mimo przejścia na emeryturę, będziesz nas odwiedzać, dzieląc się z nami swoimi nowymi doświadczeniami i radościami.
Przewiń do góry Skip to content