WYJAZDY REKRUTACYJNE

20 marca 2019 przedstawiciele Zespołu Szkół w Michałowie pod opieką Agnieszki Pogorzelskiej reprezentowali naszą szkołę w czasie Dnia Poradnictwa Zawodowego w Gródku.

Swoją ofertę prezentowało kilkanaście szkół średnich, głównie z Białegostoku. Uczniowie z Michałowa zachęcali gimnazjalistów do podjęcia nauki w naszej szkole, rozdając ulotki informacyjne i słodycze. Oglądano prezentację multimedialną i kroniki szkolne. Nasza delegacja spotkała się z miłym przyjęciem, a organizatorzy zapewnili ciepłe napoje i poczęstunek.

Zachęcaliśmy także gimnazjalistów i ósmoklasistów do zainteresowania się naszą ofertą i podjęcia nauki w naszej szkole w roku szkolnym 2019/2020 w czasie I Forum Szkół w Szkole Podstawowej w Michałowie 27 marca 2019 r. Młodzieżą opiekowała się Ewa Szapiel.