Wyjazd integracyjny do kina

26 października 2021r.  klasa 6a pod opieką wychowawczyni P. Agnieszki Pogorzelskiej oraz P. Anny Chołołowicz pojechała do Białegostoku. Cele wycieczki były następujące: integracja klasy, obejrzenie filmu  animowanego Rodzina Adamsów oraz poznanie ciekawych sposobów na zdrowe i interesujące spędzanie czasu.
Wycieczkę rozpoczęliśmy od spaceru po Parku Branickich. Obejrzeliśmy zabytkowe budynki barokowego pałacu. Pogoda dopisała, więc cieszyliśmy się oznakami jesieni, oglądaliśmy wiewiórki i podziwialiśmy ogrodowe rzeźby. Spacer zakończyliśmy na Plantach przy urokliwych fontannach.
Kolejnym punktem programu był seans w kinie Helios w Galerii Białej. Z uwagą śledziliśmy losy zabawnej rodziny Adamsów, która przeżywała kryzys związany z dorastaniem najstarszej córki. Dobrze się bawiliśmy, doceniając też  poważne przesłanie filmu. Na koniec spędziliśmy jeszcze chwilę, jedząc wspólny posiłek.
Zadowoleni wróciliśmy do Michałowa.

Przewiń do góry Skip to content