Wycieczka klas IV

 

W dniu 30.04.2024 r. odbyła się wycieczka uczniów klasy 4 a  i 4 b  do Białegostoku. Pierwszym punktem programu było EPI- Centrum Nauki. Podczas zwiedzania Wystawy Głównej

uczniowie uczestniczyli w eksperymentach z optyki, elektrostatyki, fizyki oraz innych dziedzin przyrodniczych.  Można było m.in. wsiąść na motor, sterować samolotem, nadać wiadomość alfabetem Morse’a czy poznać sposoby wytwarzania energii elektrycznej przy użyciu generatora.

Następnie trafiliśmy do  Strefy Wysokich Lotów.Było tam  mnóstwo atrakcji takich jak: trampoliny o różnych wymiarach, ogromne poduszki powietrzne, doskonale wyposażone strefy do akrobatyki sportowej, ścianki wspinaczkowe z auto-asekuracją i wiele innych atrakcji.Podczas lekcji wychowania fizycznego  pod okiem trenerów nasi uczniowie mogli wyskakać się oraz sprawdzić swoje umiejętności sportowe. Wszyscy byli zmęczeni , ale zadowoleni.

Wyjazd oraz wspólne zajęcia sportowe pozwoliły nie tylko doskonale się bawić, ale były również doskonałą okazją do budowania pozytywnych relacji uczniów z równoległych oddziałów.

To był miło spędzony czas. Wyjazd  dostarczył wiele pozytywnych emocji.

 

Przewiń do góry Skip to content