Wolontariusze dziękują za pomoc

W dniach 17-24 października 2022 r. odbyła się zbiórka  pieniędzy na rzecz Hospicjum im.Proroka Eliasza.  Fundusze były gromadzone poprzez zbiórkę do puszki fundacji.  Akcja była prowadzona przez wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu na terenie Zespołu Szkół w Michałowie Szkoły Podstawowej im.Wł. Syrokomli i Liceum oraz Technikum.
Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony uczniów, rodziców oraz nauczycieli i zainteresowanych pomocą ludzi dobrej woli, zakończyła się sukcesem.
Zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy na rzecz Hospicjum im.Proroka Eliasza. Pieniądze zebrane w szkole podstawowej zostały przeliczone 26 października 2022 r. w obecności pracowników hospicjum i wolontariuszy.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie datki. Pracę hospicjum można wspierać poprzez wpłaty na konto na stronie fundacji.