Wolontariusze działają aktywnie

 

Kontynuacja Akcji Nakrętka.

Wolontariat przypomina. Zbieramy nakrętki na rzecz rehabilitacji Krzysia chorego na mukowiscydozę. Swoje działania zapisujemy w dzienniczkach. Uwagi pozytywne w dzienniku wpisują opiekunowie wolontariatu lub wychowawca.

Cała Polska Czyta.

We wrześniu wolontariusze  wzięli udział w akcji czytania  znanej lektury „Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.

29 września 2021 r. wolontariuszki Oliwka i Karolina z klasy 7c promowały akcję głośnego czytania, które jak wiadomo rozwija wyobraźnię, zainteresowania, wzmacnia pamięć. W tym celu uczennice udały się, wraz z opiekunką wolontariatu panią TamarąDurek, do Gminnego Przedszkola. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały bajek i baśni.

Pocztówki na Dzień Seniora.

Wykonaliśmy piękne prace na Dzień Seniora, które zostały przekazane do Domu Pomocy Społecznej w Jałówce,  wGarbarach i podopiecznych Domowego Hospicjum Proroka Eliasza.

W trosce o klimat.

Zapraszamy do Ogólnopolskiej akcji gromadzenia baterii. Obie akcje, gromadzenie baterii i nakrętek  są szczególnie ważne, ponieważ wpisują się w ogólnoświatowe działania ochrony środowiska i przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

Przewiń do góry Skip to content