Wolontariat – działamy i z radością pomagamy!

19 września 2020r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Władysława Syrokomli w Michałowie uczestniczyli w pikniku charytatywnym, podczas którego wsparli zbiórkę funduszy przeznaczonych na leczenie Kubusia Suchodoły. Smakołyki na kiermasz przygotowali uczniowie wraz z rodzicami – za co bardzo im dziękujemy. Drużyna Kubusia  gromadzi pieniądze poprzez cykliczne akcje, ale każdy z nas może dokonać wpłaty na konto, aby pomóc rodzicom w walce o zdrowie i życie synka. Informacje  dla wszystkich ludzi dobrego serca znajdują się na stronie Fundacji siepomaga.pl Czy warto pomagać? Z pewnością wielu z nas udzieli na to pytanie twierdzącej odpowiedzi – zwłaszcza Ci, którzy uważają, że nikt z nas nie jest tak biedny, aby nie mógł się czymś podzielić z innymi. Ponadto badania naukowe prowadzone przez psychologów dowodzą, że wielu ludzi szuka pomysłu na to, jak być szczęśliwym. Okazuje się, że jest na to prosty i znany od dawna pomysł – pomagając innym.
Przewiń do góry Skip to content