Wielkie święto Pierwszoklasistów. Pasowanie na uczniów naszej szkoły.

Dnia 12 października 2021r. odbyło się uroczyste Ślubowanie i Pasowanie na Ucznia dzieci z klas I a i I b. Były to bardzo podniosłe chwile. Dzieci przygotowały inscenizację, żeby udowodnić, że są gotowi stać się pełnoprawnymi uczniami szkoły. Celująco zdały egzamin z zagadek i przygotowanych pytań przez starszych kolegów. Następnie odbył się akt Ślubowania i Pasowania na Ucznia przez Panią Dyrektor . Panie Dyrektor wręczyły uczniom dyplomy przyjęcia do braci uczniowskiej oraz ogromne rogi obfitości pełne słodyczy. Od rodziców nowoprzyjęci uczniowie otrzymali również prezenty. Potem odbył się słodki poczęstunek dla dzieci i rodziców. Nad całością czuwały wychowawczynie klas pierwszych. To był wspaniały i niezapomniany dzień.

Przewiń do góry Skip to content