Warsztaty edukacyjno-sportowe WF do góry nogami

Dnia 28 pażdziernika klasa VII c pod opieką pań Anny Chołołowicz i Tamary Durek oraz
wychowawcy Emilii Gryko wyruszyła na warsztaty sportowo-edukacyjne do białostockiej Strefy Wysokich Lotów. Celem wycieczki była integracja grupy klasowej poprzez wspólne, efektywne spędzanie czasu.
WF Do Góry Nogami to autorski koncept prowadzenia warsztatów dla dzieci i młodzieży, prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę trenerską SWL. Zajęcia to świetny pomysł na ciekawe warsztaty wychowania fizycznego oraz zajęć z wychowawcą. Podczas zajęć na trampolinach uczniowie ćwiczyli koordynację, wzmacniali mięśnie posturalne budując nawyk prawidłowej postawy. Młodzież świetnie się bawiła spędzając razem czas. Na koniec wycieczki zjedliśmy wspólny posiłek omawiając przygody na zajęciach SWL.

Przewiń do góry Skip to content