Walentynkowy projekt eTwinning

Uczniowie liceum i szkoły podstawowej wzięli udział w projekcie poetyckim European Book of Love. Był to projekt międzynarodowy, ale właściwie kierował uwagę na język ojczysty i rodzimą poezję miłosną krajów w nim uczestniczących. Nagraliśmy więc kilka polskich wierszy romantycznych i podzieliliśmy się nimi na wspólnym spotkaniu nauczycieli i uczniów na platformie ZOOM. W spotkaniu wzięli udział m.in. uczestnicy z Chorwacji, Grecji, Turcji, Słowacji i Norwegii.
Ponadto nagraliśmy wiersze czytane przez naszych uczniów w języku białoruskim, rosyjskim i angielskim. Wszystkie wiersze z różnych krajów zostaną zebrane w jedną wielką Europejską Księgę Miłości.
Wszystkie nasze wiersze zostały zamieszczone na dwóch playlistach na YouTube.

 

Miłego słuchania!

Przewiń do góry Skip to content