Uczymy się języka hiszpańskiego!

Za nami pierwsze lekcje języka hiszpańskiego w klasach II-VIII. Uczniowie z wielką ciekawością i żywym zaangażowaniem podjęli się nowych zadań. W kl. II-III uczyliśmy się języka śpiewająco przy piosence Hola! Cómo estás? (Cześć! Jak się masz?). Przyswojenie tekstu piosenki z pewnością ułatwi słowniczek obrazkowy. Z kolei starsze dzieci rozpoczęły naukę nowych wyrażeń na wesoło, grając w bingo. Uczniowie poznali pierwsze słowa, przywitania i pożegnania. Nie zabrakło również rozmów o naszych skojarzeniach związanych z Hiszpanią, dzielenia się wiedzą oraz motywacją do nauki tego pięknego języka. Poniżej znajduje się harmonogram zajęć dla poszczególnych klas: – kl. II-III- godz. 12:40-13:25 – kl. IV-V- godz. 13:30-14:15 – kl. VI-VIII- godz. 14:20-15:05. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w CZWARTKI, w sali nr 15. Bardzo cieszy nas, że dzieci w naszej szkole mają możliwość rozwijać swoje kompetencje językowe, tak ważne w przyszłym, dorosłym życiu. Do zobaczenia na zajęciach.
Przewiń do góry Skip to content