Turniej Piłki Nożnej w klasach I-III

Szkolny Turniej piłki nożnej klas I-III

W dniu 17.01.2022 r. odbył się Szkolny turniej piłki nożnej klas I-III Szkoły Podstawowej. Do zawodów przystąpiły klasy: I a, I b, II a, II b, III a, IIIb. Klasy pierwsze rozegrały mecze między sobą oraz rywalizowały z klasami drugimi. Natomiast klasy trzecie rozegrały mecze między sobą oraz również z klasami drugimi. Głównym celem zawodów było:

  1. Rozwijanie sprawności ruchowej i motorycznej,
  2. Promocja „Zdrowego Trybu Życia”,
  3. Integracja grup szkolnych.

Drużyny przystąpiły do gry z wiarą w zwycięstwo. Wszystkie zespoły starały się zagrać jak najlepiej. Z meczu na mecz emocje rosły. Zawodnicy i zawodniczki biegali i strzeli „ gole”. Po każdym golu dały się słyszeć okrzyki radości kibiców. Najwięcej bramek zdobyła klasaII b , która wygrała wszystkie mecze. Tuż za nią w ilości zdobytych bramek uplasowała się klasa II a przed klasami trzecimi oraz klasami pierwszymi.
Po ostatnim gwizdku okazało się, że wszystkie klasy zajęły pierwsze miejsce, a turniej okazał się świetną zabawą.Po zakończonej rywalizacji pani dyrektor M. Gwaj-Szastaj oraz panie wicedyrektorzy A.Rasiuk oraz pani J. Bajgus wręczyły rywalizującym drużynom pamiątkowe dyplomy oraz słodkości. Wszystkim dzieciom gratulujemy sportowej postawy i wielkiego ducha walki.
Nauczyciele wychowania fizycznego

Przewiń do góry Skip to content