świętowaliśmy 70-lecie Liceum Ogólnokształcącego

16 września 2017

Na uroczystość przybyło ponad 200 absolwentów i ok. 70 gości, a wśród nich m.in. jedna z pierwszych nauczycielek i pierwsza zastępca dyrektora pani Eulalia Stasiewicz. Goście i honorowi patroni uroczystości, Starosta Powiatu Białostockiego, Burmistrz Michałowa i Kurator Oświaty w Białymstoku, przekazali szkole pamiątkowe grawertony. Na koniec części oficjalnej zasądzono pamiątkowy dąb.

 Po części, na której wystąpił chór nauczycieli, absolwentów i pracowników szkoły oraz Paweł Oziabło, absolwent LO i gitarzysta grający z zespołem „Oddział zamknięty” wszyscy uczestnicy uroczystości spotkali się w restauracji na obiedzie, a następnie wrócili do szkoły spotykając się w pracowniach, oglądając stare kroniki i wspominając swoje szkolne czasy. 

 Wieczorem ponad 160 absolwentów i gości bawiło się przy muzyce zespołu „Sekret” w „Gospodzie Michałowo”.

 Wydarzeniu towarzyszyła promocja książki „Jest takie Liceum…” wydanej z okazji 70-lecia szkoły. Wydanie książki było możliwe dzięki finansowaniu Gminy Michałowo.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Michałowa za objęcie patronatem honorowym imprezy i sfinansowanie druku książki.

 Dziękujemy wszystkim Absolwentom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Przyjaciołom LO za przybycie i stworzeniu niezapomnianej atmosfery, którą wszyscy będziemy długo wspominać.

Więcej o uroczystości można przeczytać na stronie http://lomichalowo70lat.blogspot.com/

 O uroczystości mówiono w Polskim Radio Białystok http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/147828

oraz napisano w Gazecie Współczesnej http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/powiat-bialostocki/a/70lecie-liceum-ogolnoksztalcacego-w-michalowie-czas-na-wspomnienia-zdjecia,12493115/

 

Przewiń do góry Skip to content