Strefa rodzica

Godziny dostępności nauczycieli Zespołu Szkół w II semestrze roku szkolnego 2023/2024

Aby umówić się z wybranym nauczycielem należy skontaktować się z sekretariatem w celu umówienia. Tel: 519187942 lub  857189515

 PLAN  SPOTKAŃ Z RODZICAMI – maj 2024r.

 Klasy  I – III  Liceum Ogólnokształcące , I-II TECHNIKUM       13.05.2024r

Godzina 16.30

Godzina 17.00

IA LO sala 16

IIA LO sala 12

I A  Technikum sala 13

IIIA LO sala 23

II A Technikum sala 19

 

Klasy IV –VIII 14.05.2024r.

Godzina 16.30

Godzina 17.00

4a sala 16

6b sala 22

4b sala 15

6c sala 5

5a  sala  21

7a  sala 14

5b  sala  3

7b  sala 34

6a  sala 27

8a sala 4

Klasy I – III 15.05.2024r.

Godzina 16.30

Godzina 17.00

1a sala 9

3a  sala  11

1b sala 10

3b sala  7c

2a sala 8c

 

2b  sala 6c

 

WYKAZ POMIESZCZEŃ   W KTÓRYCH ODBYWAJĄ SIĘ KONSULTACJE DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS IV-VIII SP, I-III LO, I-II T W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ UL. SIENKIEWICZA 21 W DNIU 9 kwietnia 2024r. godz. 16:00- 18:00

Nr sali

Nauczyciel

PIĘTRO

1

Kaliszuk Włodzimierz

2

Szapiel Ewa

3

Anchim Iwona

4

Wieremiejuk Joanna

5

Bagińska Agnieszka

Pokój nauczycielski

Dziemidowicz Jacek, Hodun Tomasz

9

Kulesza Irena

10

Miruć Julita

11

Szkiłądź Tomasz

14

Owsiejczuk Marzena, Podlaska Arleta

15

Charytoniuk Marek

16

Zajkowski Tomasz

17

Kaczmarek Urszula

biblioteka

Białkowska Dorota

czytelnia

Kazberuk Anna  

8c

Cwalin Beata Anna

7c

Tur Alicja

6c

Savchuk Ilkiv Lesya

pokój nauczycieli w-f

Górski Błażej,  Garley Paweł, Ziniewicz Eugeniusz, Szeszko Joanna, Łuksza Waldemar

PARTER

21

Szemiot Daniel

22

Rosiak Edyta

23

Bójko Jan

23 A

Szatyłowicz Kamil

27

Januszkiewicz Elżbieta

28

Szymański Grzegorz

29

Stpiczyński Jerzy, Adamczuk Paweł

30

Ostaszewska Dorota – pedagog, Grodzka Katarzyna, Stasińska Zuzanna – pedagog specjalny

32

Stepaniuk Joanna, Karpiuk Katarzyna, Karpiuk Agnieszka, Urbanowicz- Mackiewicz Katarzyna, Monach Aniela, Malesińska Anna –nauczyciele współorganizujący pracę ucznia

33

Łapińska Aneta

34

Bajko Dorota

35

Owsiejczuk Adam

36

Kuźma Justyna

PODPIWNICZENIE

40

Jaroszuk Monika, Łukoszyk Ilona

55

Ks. Aleksiejuk Aleksander,  Ks. Ostapczuk Michał, Ks. Szczerbacz Jarosław

56

Ks. Kupiński Marcin, Wirkowska Małgorzata, Trochimczyk Elżbieta

57

Kominch Hanna

rok szkolny 2023/2024

Konsultacje dla rodziców uczniów klas IVA LO i IVB LO

19.03.2024r. godz.: 16:00-18:00

Sala

Nauczyciel

 12

Kamil Szatyłowicz

 23

Edyta Rosiak

 10

Irena Kulesza

 13

Joanna Wieremiejuk

 p. nauczycieli w-f

Eugeniusz Ziniewicz

 czytelnia

Tomasz Szkiłądź

 15

Beata Cwalin

 p. nauczycielski

Błażej Górski

 p. nauczycielski

Dorota Białkowska

 18

Ks. Jarosław Szczerbacz

 18

Małgorzata Wirkowska

 19

Jerzy Stpiczyński

 11

Ewa Szapiel

 16

Urszula Kaczmarek

 26

Marzena Owsiejczuk

 Gabinet wice

Dorota Ostaszewska,  Zuzanna Stasińska

 

 
 PLAN  SPOTKAŃ Z RODZICAMI –luty 2024r.
 Klasy I – III   06.02.2024r.
Godzina 16:00
Godzina 16:30
Godzina 17:00
1a-sala 9
1b-sala 10
2a-sala 8c
2b-sala 6c
3a-sala 11
3b-sala 7c
 Klasy  IV – VIII   07.02.2024r.
Godzina 16:00
Godzina 16:30
Godzina 17:00
4a-sala 16
4b-sala 15
5a-sala 21
5b-sala 3
6a-sala 27
6b-sala 22
6c- sala 5
 
7a-sala 14
7b -sala- 34
8a- sala 4
 
 Klasy  I – IV  Liceum Ogólnokształcące, klasy I-II Technikum   08.02.2024r.
Godzina 16.30- spotkanie w sali sportowej
Po spotkaniu ogólnym  spotkania z wychowawcami w salach:
I A Technikum- sala 13
II A  Technikum- sala 19
IA LO-sala 16
II A LO – sala 12
IIIA LO- sala 23
IVA LO- sala 15
IVB LO- sala 17
    
 
 
 
 PLAN  SPOTKAŃ Z RODZICAMI – grudzień 2023r.
Klasy  I – IV  Liceum Ogólnokształcące , I-II TECHNIKUM       12.12.2023r.
Godzina 16.30
Godzina 17.00
IA LO sala 16
IIA LO sala 12
I A  Technikum sala 13
IIIA LO sala 23
II A Technikum sala 19
IVA LO sala 15
przełożono na dzień 11XII2023r. na godzinę 16.30
 
IVB LO sala 17
Klasy IV –VIII 13.12.2023r.
Godzina 16.30
Godzina 17.00
4a sala 16
6b sala 22
4b sala 15
6c sala 5
5a  sala  21
7a  sala 14
5b  sala  3
7b  sala 34
6a  sala 27
8a sala 4
Klasy I – III 14.12.2023r.
Godzina 16.30
Godzina 17.00
1a sala 9
3a  sala  11
1b sala 10
3b sala  7c
2a sala 8c
 
2b  sala 6c
 
   
 
WYKAZ POMIESZCZEŃ  
W KTÓRYCH ODBYWAJĄ SIĘ KONSULTACJE DLA RODZICÓW
W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ UL. SIENKIEWICZA 21
W DNIU 26 PAŹDZIERNIKA 2023R.
Nr sali
Nauczyciel
1
Kaliszuk Włodzimierz
2
Szapiel Ewa
3
Anchim Iwona
4
Wieremiejuk Joanna
5
Bagińska Agnieszka
Pokój nauczycielski
Dziemidowicz Jacek, Hodun Tomasz
9
Kulesza Irena
10
Miruć Julita
11
Szkiłądź Tomasz
14
Owsiejczuk Marzena
15
Charytoniuk Marek
16
Zajkowski Tomasz
17
Kaczmarek Urszula
biblioteka
Białkowska Dorota
czytelnia
Kazberuk Anna  
8c
Cwalin Beata Anna
7c
Tur Alicja
6c
Savchuk Ilkiv Lesya, 
pokój nauczycieli w-f
Górski Błażej,  Garley Paweł, Ziniewicz Eugeniusz, Szeszko Joanna, Łuksza Waldemar
21
Szemiot Daniel
22
Rosiak Edyta
23
Bójko Jan
23 A
Szatyłowicz Kamil
27
Januszkiewicz Elżbieta
28
Szymański Grzegorz
29
Stpiczyński Jerzy, Adamczuk Paweł
30
Ostaszewska Dorota – pedagog, Grodzka Katarzyna, Stasińska Zuzanna – pedagog specjalny
32
Stepaniuk Joanna, Karpiuk Katarzyna, Karpiuk Agnieszka, Urbanowicz- Mackiewicz Katarzyna, Monach Aniela –nauczyciele współorganizujący pracę ucznia
33
Łapińska Aneta
34
Bajko Dorota
35
Owsiejczuk Adam
36
Kuźma Justyna
40
Jaroszuk Monika, Łukoszyk Ilona
55
Ks.Aleksiejuk Aleksander,  Ks. Ostapczuk Michał, Ks. Szczerbacz Jarosław
56
Podlaska Arleta,  Ks. Kupiński Marcin, Wirkowska Małgorzata
57
Kominch Hanna
 

Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych uczniów do zapoznania się z zasadami przeprowadzania Egzaminu Ósmoklasisty oraz Matury w roku szkolnym 2023/2024. (prezentacje PDF poniżej)

Prezentacja Egzamin Ósmoklasisty 2024

Prezentacja Matura 2023/2024

PLAN SPOTKAŃ Z RODZICAMI – wrzesień 2023r.

 Klasy I – III        11.09.2023r
Godzina 17.00
Godzina 17.30
1a sala 9
3a  sala  11
1b sala 10
3b sala  7c
2a sala 8c
 
2b  sala 6c
 
 Klasy  IV – VIII      12.09.2023r.
Godzina 17.00
Godzina 17.30
4a sala 16
6a  sala 27
4b sala 15
6b sala 22
5a  sala  21
6c sala 5
5b  sala  3
7a  sala 14
 
7b  sala 34
 
8a sala 4
 
 
 Klasy  I – IV  Liceum Ogólnokształcącego i klasy  I -II Technikum 13.09.2023r.
Godzina 17.00
Godzina 17.30
IA LO sala 16
Klasy IV A LO i IVB LO spotkanie  ogólne w sali 17
I A  Technikum sala 10
Po spotkaniu ogólnym:
IVA LO sala 15
II A Technikum sala 19
IIA LO sala 12
IVB LO sala 17
IIIA LO sala 13
 
 

Wykaz podręczników do Liceum i Technikum na rok szkolny 2023/2024

Klasa I LO i Tech

Wykaz podręczników

Klasa II LO i Tech

Wykaz podręczników

Klasa III LO

Wykaz podręczników

Klasa IV LO

Wykaz podręczników

Wykaz podręczników do SZKOŁY PODSTAWOWEJ na rok szkolny 2023/2024

TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA
800 12 12 12
Bezpłatny numer dla dzieci i młodzieży – wsparcie psychologiczne
Telefon i czat czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Dokumenty do pobrania

Przewiń do góry Skip to content