Serdecznie dziękujemy

Serdecznie dziękujemy wszystkim, otwartym na potrzeby drugiego człowieka, sercom!

      Charytatywność, otwartość, pomoc i zrozumienie dla drugiego człowieka to działania, które przynoszą niezwykle duży pożytek dla osób w potrzebie. Ważna jest tutaj zarówno pomoc finansowa, jak i świadomość tego, że są ludzie, którzy chcą pomóc. Jest to iskierka nadziei, wiary i miłości. Są to elementy dające siłę do walki z przeciwnościami losu.

    W dniach 01-13 lutego 2021 r. Szkolne Koło Wolontariatu Szkoły Podstawowej im. Wł. Syrokomli w Zespole Szkół w Michałowie zorganizowało zbiórkę pieniędzy na rehabilitację jedenastoletniej Zuzanny Dąbrowskiej.

   Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Zakończyła się sukcesem. Zebrano łącznie 1250 zł. ( tysiąc dwieście pięćdziesiąt zł) i przelano na konto Zuzanny. Każda złotówka przybliża wolontariuszy i Darczyńców do osiągnięcia celu jakim jest pomoc drugiemu człowiekowi.

   Za przekazane fundusze, wszystkim Darczyńcom, serdecznie dziękujemy. Jeśli ktoś chciałby jeszcze ofiarować swoją „złotówkę” Zuzannie, może skontaktować się z opiekunami Szkolnego Koła Wolontariatu Szkoły Podstawowej im. Wł. Syrokomli w Michałowie.

   Aby wyrazić swoją sympatię, przygotowaliśmy i wysłaliśmy również dla Zuzanny walentynki. To taki mały gest, kolorowy wyraz sympatii, który może sprawić dużo radości.

  Zuzannie życzymy wytrwałości i determinacji w osiąganiu celów oraz przezwyciężaniu przeciwności losu.

Przewiń do góry Skip to content