Nagroda za wysoką frekwencję PROFITKA

W grudniu po raz pierwszy zostały przyznane nagrody za wysoką (98%-100%) frekwencję. Profitka jest to comiesięczny kupon wręczany uczniom kl. IV-VIII SP i I-III LO, który uprawnia do zwolnienia z niezapowiedzianych kartkówek, prac pisemnych, odpowiedzi ustnej lub rozliczenia z braku pracy domowej, braku materiałów niezbędnych na lekcji (książki, zeszyty, przybory, strój na wf itp.). Ponadto można skorzystać z wydłużenia o tydzień terminu poprawy sprawdzianu lub dwukrotnej poprawy bieżącej oceny ze sprawdzianu lub testu.
Jest to doskonała motywacja do systematycznego uczęszczania do szkoły, a jak wszyscy dobrze wiemy, dzięki obecnościom na zajęciach nasza wiedza wzrasta, gruntuje się oraz utrwala.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i liczymy na 100% frekwencję w kolejnym miesiącu!