MÓJ ULUBIONY MIŚ

W dniu 28.11.2022 r. został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs plastyczny pt. Mój ulubiony miś, którego celem było rozbudzenie wyobraźni i aktywności twórczej uczniów.
Do udziału w konkursie przystąpiło 52 uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, wykonane estetycznie i z dużym zaangażowaniem.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce – Aleksander M kl.IIb, Aleksander T
kl.III b, Dominika S kl.IIa,Róża Z kl.Ia, Sylwia S kl.Ia, Julia B kl.IIa, Zofia L kl.IVa

II miejsce – Nikola R kl.IIb, Jan T kl.IIb, Emilia S kl.IIIa, Magdalena R kl.IIIa, Eryk Ż kl.Ia,

III miejsce -Nikodem Sz kl.IIa, Weronika Ba IVb, Natalia O kl.IIIb, Kira K kl.IVa, Natalia O kl.IIIb, Aleksandra G kl.Ib

Wyróżnieni uczniowie:
Karol Ś  kl.IIb, Aleksander G kl.IVa, Kalina O VIa, Julia S kl.Ia

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.