Kierunek Krasne –Pomożemy – To Jasne!

Szanowni Państwo, Drodzy uczniowie  ruszamy z błyskawiczną akcją wielkiej wagi. Uczniowie  Zespołu Szkół przygotowują program artystyczny, który zaprezentują 12 czerwca 2021 r. podopiecznym i opiekunom Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem.  Zapraszamy do zbiórki nowych rzeczy –  prezentów dla dzieci z Domu dziecka (mogą być słodycze, artykuły papiernicze, maskotki, klocki, zabawki, gry planszowe, do nauki i temu podobne).

W dniach od 7 do 11 czerwca 2021 r.   przynosimy prezenty do wychowawcy lub bezpośrednio do pokoju nauczycielskiego lub do opiekunów wolontariatu: P.T.Durek, E.Mackiewicz, I.Anchim.

Któż z nas nie lubi dostawać prezentów, zwłaszcza rzeczy, których tak bardzo potrzebujemy i o nich marzymy. Podarujmy i my też trochę przyjemności dzieciom, których życie już zaskoczyło.

Akcja odbywa się pod patronatem Pani Dyrektor Małgorzaty Gwaj-Szastaj.

Przewiń do góry Skip to content