Julia Kierzkowska – Akcja Wolontariatu – Pomagamy!

W dniach 18-30 października 2021 r. odbyła się zbiórka pieniędzy na rehabilitację Julii Kierzkowskiej. Fundusze mogły być przelewane na konto, przesyłane za pomocą sms lub poprzez zbiórkę do puszki wolontariatu.
Zbiórkę zorganizowało Szkolne Koło Wolontariatu Zespołu Szkół                      w Michałowie. Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony uczniów, rodziców oraz nauczycieli i zakończyła się sukcesem.
Fundusze zostały przekazane na konto FUNDACJI ESPERO- NADZIEJA DLA DZIECI – dla Julii Kierzkowskiej.
Wiele osób wysłało określone kwoty na konto lub poprzez sms.
Wszystkim ludziom dobrej woli serdecznie dziękujemy.
Przypominamy o trwających akcjach:
1.Nadal zbieramy nakrętki
2.Zbieramy  baterie.
3.Dokarmiamy ptaki – i robimy zdjęcia.

Opiekunowie wolontariatu wraz z wolontariuszami.

Przewiń do góry Skip to content