Dzień Otwarty w Zespole Szkół odbył się 25 kwietnia 2017 r.

W Dniu tym brali udział gimnazjaliści z Michałowa i Gródka z opiekunami oraz funkcjonariusze Straży Granicznej w Michałowie.

Dzień Otwarty zorganizowany został przez Samorząd Uczniowski, którego opiekunką jest Pani Agnieszka Pogorzelska.
Najpierw uczniowie zwiedzili szkołę i zapoznali się z jej ofertą edukacyjną, mieli też możliwość sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich na strzelnicy szkolnej. Następnie obejrzeli prezentację na temat szkoły, po której wzięli udział w konkursie „Kocham Cię Polsko” z cennymi nagrodami. Po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć ucznia klasy IIt, Kamila Maksimiuka, który wykonał utwór muzyczny. Na koniec odbyło się ognisko wraz z poczęstunkiem.

Szkoła wyraża serdeczne podziękowania Straży Granicznej za zaprezentowanie sprzętu do pełnienia służby codziennej oraz właścicielom piekarni Maja za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku.

Przewiń do góry Skip to content