Dzień Dziecka w MOSiR

Do tegorocznych obchodów Dnia Dziecka w Michałowie dołączyli także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy. 2 czerwca br. na trzech boiskach równolegle odbyły się turnieje w kategorii Żak, Orlik i Trampkarz. Udział wzięły drużyny z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce, LUKS Zabłudów, Białe Żubry z Narewki, Gryfika Gródek oraz gospodarze (Akademia Sportu ORŁY i KS). Nie był to typowy turniej, gdzie walczy się o punkty i miejsca. Tutaj nie liczono bramek, wszyscy byli zwycięzcami. Każda drużyna otrzymała dyplom a wyróżniający się zawodnicy z każdej drużyny otrzymali zestawy pamiątek ufundowanych przez gminę Michałowo.  Ta formuła została przyjęta z zadowoleniem przez  uczestników. Cieszyli się, ze mogli wziąć udział w zabawie. Wyróżnieni zawodnicy to: Piotr Sacharczuk, Jan Melesz (Narewka), Kamil Kaliszewski, Franciszek Sic (Zabłudów), Paweł Łapiński (Gródek), Kamil Moszczyński, Kazimierz Rudzki (Hajnówka), Lena Pietruczuk, Krzysztof Wojciechowski, Marta Korcz, Paweł Walendziuk (Orły Michałowo), Jakub Zięciak (KS Michałowo)
Przewiń do góry Skip to content