Dziękujemy za Bal Charytatywny!

Nasz Bal Charytatywny stał się już coroczną tradycją, jednak nie byłoby tego cudownego wydarzania, gdyby nie wspaniali ludzie. Serdecznie dziękujemy Fundacji Pomoc Zespołowi Szkół w Michałowie za organizację, Burmistrzowi Michałowa i Zastępcy Burmistrza za wsparcie i pomoc, Przewodniczącej Rady Miejskiej za współpracę, naszym nauczycielom za przepiękne dekoracje oraz przygotowanie uczniów do występu. Uczniom, Pani Marcie M. oraz zespołowi Obraz Kontrolny dziękujemy za umilenie wieczoru artystycznym repertuarem, DJowi oraz całej obsłudze technicznej za Waszą pracę w tę noc, a Gospodzie za przepyszne jedzenie.

Jednak przede wszystkim dziękujemy wszystkim Gościom! Dzięki Wam możemy dalej rozwijać swoje pasje i dzielić się z Wami naszymi talentami!

Przewiń do góry Skip to content