Dbamy o zdrowie

Dnia 18.02.2022 r. uczniowie klasy IIa i IIb SP wzięli udział w konkursie wiedzy o zdrowiu pod hasłem Dbajmy o zdrowie. Celem konkursu było wdrażanie do dbałości o zdrowie, kształtowanie nawyków higienicznych, utrwalanie zasad zdrowego stylu życia oraz wyrabianie umiejętności współdziałania i współpracy w grupie. Przy dopingu swoich kolegów i koleżanek reprezentanci klas z zaangażowaniem udzielali odpowiedzi na zadania konkursowe. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą z zakresu edukacji zdrowotnej. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła klasa II a. Konkurs został przygotowany przez panie Elżbietę Trochimczyk i Agnieszkę Bagińską, która również poprowadziła konkurs i czuwała nad poprawnością odpowiedzi. Na zakończenie pani dyrektor Małgorzata Gwaj-Szastaj pogratulowała uczniom znajomości wiedzy o zdrowym stylu życia oraz wręczyła dyplomy i nagrody. Wszyscy uczniowie również otrzymali owocowy poczęstunek przygotowany przez panią Justynę Trojanowicz. Wszystkim dziękujemy za udział i życzymy zdrowia.