Czerwcowe Dni Sportu

W ramach Czerwcowych Dni Sportu połączonych  z kampanią” Zachowaj Trzeźwy Umysł” odbyły się zawody sportowe oraz konkurs plastyczny.

Skok w dal z miejsca

W dniu 13.06.2022 r. uczniowie  brali udział w konkursie skoku w dal  z miejsca.

Wyniki- dziewczęta – klasy VII :

  1. Sylwia Cz. Kl. 7 a – 1,82 m
  2. Greta T. kl. 7 c – 1,80 m
  3. Karolina K. kl.7 c – 1,79 m
  4. Zlata Sz. kl.7b- 1,78 m
  5. Daria S.kl.7 c- 1,76 m
  6. Daria A.kl.7 a- 1,60 m

Wyniki chłopcy- klasy VII:

  1. Adam Z. 7b- 2,24 m
  2. Dawid K.7b- 2,20 m
  3. Jan T.7a – 2,11 m
  4. Igor W.7c- 1,92 m
  5. Kamil S.7a- 1,50 m
  6. Jakub T. 7b- 1,40 m

Wyniki dziewczęta- klasy VI :

  1. Nikola N.6a- 1,70 m
  2. Anna T. 6a – 1,26 m

Wyniki  dziewczęta – klasy V

  1. Aleksandra Cz. Vb- 1,66 m

Wyniki chłopcy- klasy V:

  1. Piotr R. Va – 2,19 m
  2. Paweł K. Va – 1,86 m
  3. Noe P.Va – 1,75 m
  4. Piotr M. Vb- 1,72 m
  5. Konrad K. Va- 1,60 m

 

Wyniki dziewczęta – klasy IV:

  1. Natalia H. IV b- 1,86 m
  2. Maja J. IV b – 1,58 m
  3. Maja Z. IV c – 1,50 m
  4. Beata A. IV c- 1,37 m

 

Wyniki chłopcy – klasy IV

  1. Dariusz K.IV b- 1,90 m

Marszobieg

W dniu 20.06 odbyły się zawody w marszobiegu oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na ulotkę profilaktyczną.

Wyniki marszobiegów:

Klasa IV dz

  1. Natalia H. IV a
  2. Beata A. IVc
  3. Urszula W. IV c
  4. Maja Z. 4c

Klasa IV chł

  1. Dariusz K. IV b
  2. Jakub Ch. IV b

Klasa V dz

  1. Aleksandra Cz. V b
  2. Maja K. V b
  3. Maja B. V a
  4. Kamila S.V b
  5. Weronika J. V b
  6. Maja K.V a

Klasa V chł

  1. Paweł K. V a
  2. Piotr R. V a
  3. Sebastian K. Va
  4. Piotr M. V b

Klasa VII dz

  1. Ewelina K. VII c
  2. Zlata Sz. Kl.VII b
  3. Karolina K.VII c
  4. Greta T. VII c

Klasa VII chł

  1. Igor W. kl. VII c
  2. Kamil S. kl. VII a

 

Klasa VIII chł

  1. Grzegorz Choruży kl.VIII b
  2. Damian S. kl. VIII b

Klasa II LO chł

  1. Wojciech W. kl.II b

Klasa III LO chł

  1. Jan B. kl.III b

 

Konkursu plastyczny na ulotkę profilaktyczną

KLASA IV

  1. Patrycja Z. IV c
  2. Maja Z. IV c
  3. Jakub Ch. IV b
  4. Zuzanna O. IV c
  5. Zuzanna B. IV c
  6. Oliwier G.IV a

KLASA V

  1. Wiktoria B.V b
  2. Konrad K. Va
  3. Maja B . Va
  4. Aleksandra Cz. V b

 

KLASA VI

  1. Przemysław P. VI a
  2. Aleksandra S. VI a
  3. Nikola N. VI a
  4. Hanna G. VI a

Klasa VII

  1. Jan T.VII a
  2. Daria A. VII a
  3. Iza B.VII c
  4. Oliwia K.VII c

KLASA VIII

  1. Jan G.VIII b
  2. Wiktoria S.VIII b

 

Piłka nożna

W dniu 21.06.2022 r. odbył się turniej piłki nożnej w kategorii klas IV-VI oraz VII-VIII Szkoły Podstawowej.

Najlepszym zawodnikiem został w kategorii młodszej Paweł Korkuzz kl.V a oraz Paweł Ostaszewski z klasy VIII a.

 

Dekoracji dokonała pani wicedyrektor A. Rasiuk oraz pani wicedyrektor J.  Bajgus. Zwycięzcy marszobiegówi konkursu skoku w dal z miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz najlepsi piłkarze z klas IV-VI  i  VII -VIII Szkoły Podstawowej  otrzymali pamiątkowe statuetki. Pozostali zawodnicy za udział  w marszobiegu, w skoku w dal z miejsca oraz w turnieju piłki nożnej otrzymali  medale. Autorzy wyróżnionych prac plastycznych otrzymali  nagrody w postaci piłek nożnych i siatkowych, rakietek do  tenisa stołowego oraz medali.

Nagrody ufundowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Michałowie.

Przewiń do góry Skip to content