Cukierek za życzliwość- i Ty możesz zostać wolontariuszem

X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Cukierek za życzliwość- i Ty możesz zostać wolontariuszem
Dziesięciu uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu naszej szkoły zadeklarowało swój udział w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Cukierek za życzliwość- i Ty możesz zostać wolontariuszem organizowanej przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła w Lublinie. Celem konkursu było uczenie młodzieży ze szkół podstawowych bezinteresownej pomocy potrzebującym (wolontariat)we współpracy z rodzicami i czerpanie z tego satysfakcji. Konkurs  został przeprowadzony zgodnie z regulaminem, który przewidywał aktywny udział uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Syrokomli  Zespołu Szkół w Michałowie w działaniach wolontariatu od 01.10.1021r. do 15.01.2022r.W trakcie działań wolontariusze dokumentowali udział w akcjach w postaci zapisów i potwierdzeń w Dzienniczku Dobrych Uczynków.
Na etapie wewnątrzszkolnym komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę- uczennicę kl. VIII a , która wzięła udział w wielu działaniach i przygotowała opisy działań w atrakcyjnej formie wraz z potwierdzeniami.
Dzienniczek Dobrych Uczynków  wysłano na adres Fundacji Dwa Skrzydła Anioła w Lublinie w celu udziału na etapie ogólnopolskim.
Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Przewiń do góry Skip to content