Akcja Wolontariatu Nakrętka

25 października 2021 r. rodzice Krzysia  Badowca odebrali kolejny transport nakrętek zebranych w akcji wolontariatu pt.: Akcja  Nakrętka- Kontynuacja. Uczniowie, rodzice i nauczyciele  w ciągu 2 miesięcy zebrali łącznie 20 worków nakrętek. Krzysio Badowiec choruje na nieuleczalną, śmiertelną chorobę MUKOWISCYDOZĘ, a pieniążki uzyskane ze sprzedaży nakrętek zostaną przeznaczone na leki, leczenie oraz rehabilitację.
Rodzice Krzysia bardzo dziękują i proszą o kolejne wsparcie. Krzysio dziękuje, a my zbieramy dalej. Moda na zbieranie nakrętek i pomaganie potrzebującym nie przemija. Dlatego bądź modny – zbieraj nakrętki i pomagaj! W szkole są ustawione pudełka i kosze – to w nich gromadźmy nakrętki                           i pamiętajmy- dbajmy o czystość wokół szkoły. Nasze działania zapisujemy w dzienniczkach wolontariusza.
Zapraszamy do kontynuacji wspaniałej tradycji łączącej pomoc w rehabilitacji chorych dzieci z dbałością o klimat i środowisko.
Wolontariusze wraz z opiekunami wolontariatu Zespołu Szkół w Michałowie T.Durek I.Anchim, E.Rosiak E.Trochimczyk

Przewiń do góry Skip to content