AKCJA NAKRĘTKA– wolontariat przypomina!

Nakrętki – każdy zbiera inaczej. W zwykły worek, w pudełko po butach, w pudełko po herbacie. Najważniejsze, aby zbierać.

  Wolontariusze wszystkich klas – liczymy na Waszą pomoc w zbiórce nakrętek (praktycznie wszystkich  począwszy od butelek PET przez nakrętki po kawie skończywszy na płynach do prania itp.), na rzecz Krzysia Badowiec, który choruje na nieuleczalną, śmiertelną chorobę MUKOWISCYDOZĘ, pieniążki ze sprzedaży nakrętek zostaną przeznaczone na leki, leczenie oraz rehabilitację.
                Krzysio wraz z przyjaciółmi czekają.

  W ostatnich latach wzrosła w Polsce popularność akcji charytatywnych, których celem jest zbieranie plastikowych zakrętek, sprzedawanie ich w punktach skupu i przekazywanie uzyskanych w ten sposób pieniędzy osobom potrzebującym. Moda na zbieranie nakrętek i pomaganie potrzebującym nie przemija. Dlatego bądź modny – zbieraj nakrętki i pomagaj!

Mukowiscydozy nie widać. Ale ta choroba jest i rujnuje życie chorych w każdym wymiarze.

Bądź z nami i pomóż zrozumieć innym.

#NieWidaćPrawda
#PTWM

Ps. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Krzysiu zajrzyjcie na konto Facebookowe Krzyś Badowiec

(Nasz Mukolinek)

Prosimy również o przekazanie 1% podatku dla Krzysia

Numer KRS 00000 64 892
Natomiast w rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY numer subkonta, imię i nazwisko:
761/48/17 Krzysztof Badowiec

Przewiń do góry Skip to content