Akcja Młodzież Wybiera 15-22 X

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została zakwalifikowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej na rok 2020 do grupy szkół, które otrzymały wsparcie finansowe dla biblioteki szkolnej w ramach programu  „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3.

Celem tego programu jest wzmacnianie potencjału i roli bibliotek szkolnych, uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych poprzez zakup nowości wydawniczych pozostających w sferze zainteresowania uczniów. Dzięki temu uczniowie będą mogli korzystać z najnowszych propozycji książkowych, oferowanych na rynku wydawniczym.

W ramach  projektu ogłaszamy akcję pod hasłem „Młodzież wybiera”, w ramach której uczniowie zaproponują tytuły, autorów i serie wydawnicze książek , które chcą aby zostały zakupione  do biblioteki szkolnej.

Akcja trwa do 22 X 2020r. Wszystkie propozycje zgłaszamy anonimowo, wpisujemy na kartkach i wrzucamy je do pudełka w bibliotece.