A CO TY ZROBISZ DLA ZIEMI?

Każda zmiana zaczyna się od działania! Nawet od bardzo małego!

Z okazji Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia, proponujemy całej społeczności szkolnej serię działań, które można podjąć w ciągu najbliższego tygodnia i kontynuować przez całe życie. „Przywrócić naszą Ziemię” – tak brzmi hasło tegorocznego Dnia Ziemi.

CO MOŻECIE ZROBIĆ?
POZBIERAJ śmieci i prześlij zdjęcie na adres edytarosiakzdalne@gmail.com, a w zamian otrzymasz (do wyboru) – uwagę pozytywną jako działalność wolontariacką, ocenę celującą z wychowania fizycznego lub geografii.

Zbierać śmieci możesz samodzielnie lub z rodziną w wybranym przez siebie miejscu, albo też dołączając do jednej z grup w ramach akcji GOK Michałowo (22.04.2021 o 16.30 w kilku miejscach w Michałowie, w Szymkach i Bondarach).

PODZIĘKUJ Ziemi! Zostaw swoje podziękowania na padlecie https://padlet.com/zsmichalowo/8af4z9l9924mnpd2

Napisz WIERSZ o Ziemi i prześlij go na adres edytarosiakzdalne@gmail.com – w nagrodę pozytywna uwaga lub plus/ocena z języka polskiego (po uzgodnieniu z nauczycielem). Inspiracji możesz szukać tutaj: Wiersze na Międzynarodowy Dzień Ziemi – wiersze.co.pl

Weź udział w jednym z projektów ekologicznych e-Twinning, które trwają w szkole: POSTAW NA ZIEMIĘ i THE SOUND OF THE PLANET.

Więcej propozycji działań na stronie Klub Wolontariusza „Otwarte Serca”: A CO TY ZROBISZ DLA ZIEMI?! (klubotwarteserca.blogspot.com)

Przewiń do góry Skip to content