Uroczysty apel upamiętniający uchwalenie Konstytucji 3 Maja
30 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający uchwalenie Konstytucji 3 Maja – jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. W trakcie apelu uczniowie przedstawili część artystyczną, w której przypomnieli okoliczności powstania konstytucji w 1791 roku oraz jej znaczenie dla narodu polskiego. Recytowano wiersze o …
Uroczysty apel upamiętniający uchwalenie Konstytucji 3 Maja Czytaj więcej »










